już 20 lat!
Koszyk: 0 produktów

Aktualności

10.04.2018 Targi TECHCONFEX 18-20 Kwietnia w Łodzi

Targi TECHCONFEX 18-20 Kwietnia w Łodzi

Serdecznie zapraszamy Państwa na targi Techconfex 2018, które odbędą się w dniach 18 – 20 Kwietnia 2018 w hali Expo-Łódź przy Al. Politechniki 4 w Łodzi. Stoisko 24

Targi Maszyn, Technologii i Surowców do Produkcji Odzieży, Tapicerki i Konfekcji Technicznej odbywają się co dwa lata i gromadzą dziesiątki wystawców i setki zwiedzających z Polski i z zagranicy. HillOb przedstawi na targach, cała gamę nowoczesnych urządzeń do cięcia wszelkiego rodzaju taśm, pasów, gumy, rzepa i innych materiałów firmy Cutex, której jesteśmy wyłącznym reprezentantem w Polsce, Białorusi, Rumuni, krajach nadbałtyckich oraz w niektórych krajach Europy zachodniej. Pokażemy urządzenia do cięcia na prosto, pod kątem, na zimno, na gorąco, z kształtem, oraz, po raz pierwszy urządzenie do cięcia ultradźwiękami.

Nie zabraknie także maszyn do szycia ciężkiego firm Highlead, noży krojczych Great Ocean, nożyczek Premax, igieł Organ oraz części i akcesoriów.

Podczas trwania targów obowiązywać będą specjalne ceny promocyjne. Ilość urządzeń w promocyjnych cenach jest ograniczona.

Zapraszamy także do HILL Baru (stoisko 24) na świętowanie naszego 25-lecia działalności. Będziemy oferować wyborne alkohole, wina, piwa, świetną kawę, soft drinki, a także przekąski. Na wszystkich czekać będą drobne upominki i przydatne gadżety.

Bezpłatny bilet wstępu na targi dostępny jest po zarejestrowaniu się na stronie www.techconfex.pl

          Serdecznie zapraszam
           Jarosław Obszyński
powrót...
 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ