już 20 lat!
Koszyk: 0 produktów

Kategorie

» Urządzenia lagujące

Urządzenia lagujące UL-3 o dowolnej długości UL-3

drukuj kartę
UL-3
Opis

Stół krojczy SK-3 z urządzeniem lagującym UL-3 służy do warstwowego lagowania tkaniny i następnie jego rozkroju na elementy przy pomocy noży krojczych tarczowych lub pionowych.

Komplet urządzenia lagującego UL-3 zawiera:

  • Konstrukcja stalowa stołu krojczego;
  • Blat stołu z kątownikiem aluminiowym;
  • Wózek lagujący;
  • Listwa dociskowa;
  • Odkrawacz tkanin automatyczny lub ręczny;

Wbudowany odkrawacz tkanin pozwala automatycznie odcinać każdą rozwiniętą warstwę materiału.

Stół krojczy SK-3 z urządzeniem lagującym UL-3 jest podstawowym wyposażeniem krojowni materiałów w zakładach krawieckich i tapicerskich. Urządzenie lagujące UL-3 wyróżnia się bardzo wysoką precyzją wykonania, niespotykaną stabilnością i dbałością o estetykę.

Całość konstrukcji jest wykonana ze stalowych profili zamkniętych co zapewnia odpowiednią trwałość i sztywność. Blat roboczy z płyty laminowanej o gr. 25 mm z brzegami wykończonymi kątownikami aluminiowanymi, daje również gwarancję wieloletniej trwałości. Stół krojczy SK-3 jest wykonany w technologii modułowej, co w każdej chwili umożliwia jego prostą i szybką rozbudowę. Możliwa jest również regulacja wysokości stołu, oraz jego wypoziomowanie przy pomocy śrub nastawczych. Urządzenie lagujące UL-3 jest opcjonalnie montowane do stołu krojczego SK-3 i służy do wielowarstwowego lagowania tkanin na blacie roboczym. Po założeniu wałka tkaniny, możliwa jest obsługa urządzenia przez jedną osobę. Wbudowany odkrawacz tkanin pozwala automatycznie odcinać każdą rozwiniętą warstwę materiału.

Zastosowanie stołu SK-3 z urządzeniem lagującym UL-3 znacznie usprawnia pracę w krojowni, oraz podnosi jej wydajność bez zwiększenia zatrudnienia.

ZAPYTAJ O CENĘ

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ