Promocje

Nożyczki dla leworęcznych

Premax to firma zaopatrująca od wielu lat duże zakłady krawieckie, niewielkie domowe pracownie oraz osoby indywidualne w wysokiej jakości narzędzia stalowe, takie jak nożyce. W zakres oferty tego producenta, którą znajdą Państwo w naszej hurtowni, wchodzą między innymi nożyczki dla leworęcznych, które sprawdzają się zar...

Nożyczki dla leworęcznych

Premax to firma zaopatrująca od wielu lat duże zakłady krawieckie, niewielkie domowe pracownie oraz osoby indywidualne w wysokiej jakości narzędzia stalowe, takie jak nożyce. W zakres oferty tego producenta, którą znajdą Państwo w naszej hurtowni, wchodzą między innymi nożyczki dla leworęcznych, które sprawdzają się zarówno do użytku codziennego, jak i w szwalni. W asortymencie posiadamy modele ze specjalnie wyprofilowanymi uchwytami, np.:

  • nożyce krojcze przeznaczone do krojenia kilku warstw materiałów,
  • nożyczki niklowane z malowanymi uchwytami,
  • nożyczki, w których jedno z ostrzy posiada specjalne ząbki, które skutecznie zapobiegają przemieszczaniu się materiałów podczas cięcia.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo modele ze specjalnym systemem łączenia ostrzy za pomocą teflonowej tulei, stali i aluminium zamiast śruby. Takie rozwiązanie wpływa na żywotność nożyc oraz wygodę pracy. Wszystkie nasze nożyczki dla leworęcznych firmy Premax zapewniają precyzję oraz dużą dokładność cięcia, a także zostały wyposażone w wygodne, ergonomiczne uchwyty.

Czym różnią się nożyczki dla leworęcznych od tradycyjnych?

Nożyczki dla leworęcznych na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym od standardowych modeli. Są one wyposażone w odwrotnie złożone ostrza, aby były one dostosowane do pracy lewą ręką. Tylko wówczas będą one mogły sprawnie ciąć materiały i zapewniać taką samą precyzję, jak tradycyjne nożyczki dla osób praworęcznych. Co więcej, w nożycach dla osób leworęcznych uchwyty są także odpowiednio profilowane, aby nie uwierały w dłoń oraz by palce się w nich łatwo mieściły.

Serdecznie zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty, w której znajdą Państwo m.in. tytanowe nożyczki Premax, modele z mikroząbkami, do skóry lub z zygzakowatym ostrzem, a także wiele innych – uniwersalnych i specjalistycznych – nożyc. Jeśli nie są Państwo pewni, który rodzaj wybrać, pozostajemy do dyspozycji telefonicznej oraz mailowej.

Więcej

dla leworęcznych