Promocje

Urządzenia prasowalnicze

Urządzenia prasowalnicze, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, cechują się dużą trwałością. Są używane przez profesjonalistów z całego świata, którzy stawiają na najwyższą jakość wykorzystywanych sprzętów. Wszystkie oferowane przez nas stoły do prasowania czy wytwornice pary stanowią niezwykle istotny element zaró...

Urządzenia prasowalnicze

Urządzenia prasowalnicze, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, cechują się dużą trwałością. Są używane przez profesjonalistów z całego świata, którzy stawiają na najwyższą jakość wykorzystywanych sprzętów. Wszystkie oferowane przez nas stoły do prasowania czy wytwornice pary stanowią niezwykle istotny element zarówno mniejszych pracowni krawieckich, jak i dużych zakładów szwalniczych. Prasowanie jest bowiem ważnym etapem podczas produkcji odzieży czy innych tekstylnych artykułów i wpływa na ich ostateczny wygląd.

Oferowane przez nas urządzenia prasowalnicze są odporne nawet na intensywną eksploatację i pozwalają na pracę podczas wielogodzinnych cykli. Jednocześnie, dzięki dużej mocy, zapewniają optymalne efekty. Proponujemy Państwu zaawansowane urządzenia, które – za pomocą zmiennych parametrów – można z powodzeniem dopasować do indywidualnych potrzeb lub dostosować do realizacji konkretnych zadań.

Jakie urządzenia prasowalnicze znajdują się w naszej ofercie?

Spośród szerokiego asortymentu naszych urządzeń prasowalniczych przede wszystkim należy wymienić rozmaite rodzaje stołów prasowalniczych. Posiadamy mniejsze, prostsze modele, a także egzemplarze bardziej rozbudowane, wyposażone w rozkładaną przestrzeń do prasowania oraz liczne dodatkowe funkcje, takie jak wytwornica pary, odsysanie czy podgrzewanie elektryczne. Ponadto oferujemy:

  • wytwornice pary z żelazkiem lub bez,
  • wytwornice pary z pompą wirową,
  • termopodklejarki ręczne oraz z płytą roboczą,
  • stoły do rozprasowywania szwów nogawek spodni.

Naszą ofertę uzupełniamy akcesoriami prasowalniczymi, spośród których szczególnie polecamy żelazka elektryczno-parowe czy stopy teflonowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnych urządzeń prasowalniczych oraz pozostałych produktów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, który sprzęt sprawdzi się najlepiej w Państwa sytuacji – pozostajemy do dyspozycji. Służymy profesjonalnym doradztwem oraz udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Więcej

Urządzenia prasowalnicze