Promocje

Maszyny domowe Brother

W asortymencie naszej hurtowni posiadamy wysokiej jakości maszyny domowe Brother. Urządzenia tej japońskiej marki cechują się wyjątkową trwałością podczas rozmaitych domowych prac krawieckich. W zakres oferowanych sprzętów wchodzą maszyny do szycia, overlocki oraz coverlocki wraz z różnymi akcesoriami. Naszym Klientom prop...

Maszyny domowe Brother

W asortymencie naszej hurtowni posiadamy wysokiej jakości maszyny domowe Brother. Urządzenia tej japońskiej marki cechują się wyjątkową trwałością podczas rozmaitych domowych prac krawieckich. W zakres oferowanych sprzętów wchodzą maszyny do szycia, overlocki oraz coverlocki wraz z różnymi akcesoriami. Naszym Klientom proponujemy także wydajne hafciarki domowe Brother oraz specjalne zestawy promocyjne.

Ponadto nasz asortyment do szycia w domu uzupełniamy programami do projektowania haftów, które są w pełni kompatybilne z maszynami domowymi Brother. Oferujemy programy przeznaczone do wykonywania bardziej zaawansowanych haftów, a także przyjazne początkującym użytkownikom. Dzięki temu każdy może się z nich wiele nauczyć i poznać nowe możliwości haftowania.

Zalety maszyn domowych Brother

Maszyny domowe Brother cechują się wyjątkową jakością i wydajnością. Są to nowoczesne, pełne rozmaitych funkcji, niezawodne urządzenia, które świetnie sprawdzą się zarówno do drobnych prac krawieckich czy najprostszego wszywania zamków, jak i tworzenia bardziej skomplikowanych projektów. Niezależnie od rodzaju maszyny domowe Brother charakteryzują się szerokim wyborem ściegów oraz:

  • łatwością w obsłudze,
  • cichym działaniem,
  • szybką, sprawną pracą,
  • obszernym wyposażeniem dodatkowym,
  • funkcjonalnością.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko profesjonalne urządzenia, ale także modele przeznaczone dla najmłodszych pasjonatów szycia. Są one wyjątkowo proste w obsłudze, a do dyspozycji mają aż kilkanaście podstawowych ściegów oraz wszystkie najważniejsze funkcje, takie jak obszywanie dziurek, stębnowanie czy szycie zygzakiem. Wiele modeli wyposażonych jest także w osłony igły, wmontowane światła, wbudowane obcinacze nici czy system szybkiego mocowania szpulki, co znacznie ułatwia oraz przyspiesza pracę.

Więcej

Brother