Promocje

Igły Organ

Igły Organ podbiły rynek nie tylko maszyn domowych, ale również przemysłowych nie bez powodu. Producent ten od wielu lat cieszy się bowiem popularnością wśród domowych krawcowych oraz odzieżowych zakładów przemysłowych. Jest to spowodowane najlepszą jakością i najwyższą trwałością oferowanych produktów, a także niezwykle szerokim wybo...

Igły Organ

Igły Organ podbiły rynek nie tylko maszyn domowych, ale również przemysłowych nie bez powodu. Producent ten od wielu lat cieszy się bowiem popularnością wśród domowych krawcowych oraz odzieżowych zakładów przemysłowych. Jest to spowodowane najlepszą jakością i najwyższą trwałością oferowanych produktów, a także niezwykle szerokim wyborem.

Niezależnie od posiadanej maszyny czy szytego materiału w naszym asortymencie znajdą Państwo igły Organ doskonale przystosowane do indywidualnych potrzeb. Oferujemy igły Organ domowe, do ręcznego szycia i przemysłowe. Świetnie poradzą sobie one zarówno z lekkimi, delikatnymi tkaninami, jak i superelastycznymi czy ciężkimi materiałami wymagającymi mocnych, twardych igieł.

Igły Organ do maszyn domowych i przemysłowych

W naszym asortymencie znajdą Państwo profesjonalne igły Organ do domowych i przemysłowych maszyn szwalniczych. Posiadamy igły do stębnówek, maszyn overlock, guzikarek, renderek, podszywarek, zaszywarek do worków, a także paskarek i wielu innych. Oferowane produkty są odpowiednio dostosowane do potrzeb urządzenia, mogą być pojedyncze lub podwójne oraz dzielą się ze względu na grubość, a także materiał, do którego mają być zastosowane. Posiadamy igły:

  • Microtex – do jedwabiu i mikrofibry,
  • Universal – igły uniwersalne do wełny, lnu, jedwabiu, bawełny, batystu, etaminy, popeliny, żorżety,
  • Jeans – do jeansu, sztruksu, skaju czy drelichu,
  • Titanium – igły powlekane tytanem do szycia trudnych materiałów, haftowania i wyszywania,
  • Quilting – igły do pikowania i łączenia metodą patchwork,
  • Metal – z bardzo dużym oczkiem do nici metalizowanych,
  • Super Stretch – do streczu, superelastycznych dzianin, dżerseju, lycry, latexu,
  • oraz wiele więcej!

Wśród oferty znajdą Państwo igły Organ do każdego zastosowania, które sprawdzą się we wszystkich projektach szwalniczych. W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru zachęcamy do kontaktu – chętnie doradzimy Państwu optymalne rozwiązanie.

Więcej

Igły ORGAN