Promocje

Maszyny szwalnicze domowe

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo niezwykle szeroki wybór maszyn szwalniczych domowych pochodzących od różnych, wiodących na rynku producentów. Posiadamy urządzenia marki Brother, Janome oraz Elna. Wśród nich swój wymarzony model znajdą zarówno osoby początkujące w dziedzinie szycia, jak i profesjonaliści poszuku...

Maszyny szwalnicze domowe

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo niezwykle szeroki wybór maszyn szwalniczych domowych pochodzących od różnych, wiodących na rynku producentów. Posiadamy urządzenia marki Brother, Janome oraz Elna. Wśród nich swój wymarzony model znajdą zarówno osoby początkujące w dziedzinie szycia, jak i profesjonaliści poszukujący egzemplarzy, które posiadają bardziej zaawansowane opcje i duże możliwości regulacji.

Wszystkie sprzęty zostały wyposażone w nowoczesne funkcje i praktyczne akcesoria, a w asortymencie posiadamy ponadto rozmaite części do maszyn do szycia, dzięki którym oferowane urządzenia stają się jeszcze bardziej uniwersalne i wszechstronne. Nasze maszyny szwalnicze domowe cechują się wysoką jakością, bezawaryjnością i solidnym wykonaniem. Dzięki temu będą doskonałe nawet w przypadku realizacji bardziej złożonych projektów oraz pracy na trudniejszych materiałach.

Dostępne rodzaje maszyn szwalniczych domowych

W celu spełnienia zróżnicowanych potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów oferujemy szeroką ofertę dostępnych rodzajów maszyn szwalniczych domowych. Posiadamy tradycyjne, wielofunkcyjne i nowoczesne maszyny do szycia, które są bardzo proste i wygodne w obsłudze, wyposażone w mnóstwo ściegów do wyboru, a także zapewniają sprawną, szybką i komfortową pracę. Ponadto oferujemy:

  • overlocki,
  • coverlocki,
  • hafciarki,
  • maszyno-hafciarki.

Dla pasjonatów wykonywania haftów lub osób, które chcą nauczyć się ich tworzenia, przygotowaliśmy także ofertę specjalnych programów do projektowania haftów. Są one kompatybilne z maszynami Brother. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień, a jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości – również do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy Państwu dokonać właściwego wyboru.

Więcej

Maszyny domowe