Promocje

Maszyny Highlead

Oferujemy szeroki wybór niezawodnych maszyn Highlead, które istnieją i cieszą się dużą popularnością wśród Klientów od początku lat 90. Urządzenia tej marki charakteryzują się niezwykle szerokimi możliwościami oraz wielofunkcyjnością. Są one niezbędne w każdym zakładzie krawieckim czy pracowni, szczególnie w przypadku wykorzysty...

Maszyny Highlead

Oferujemy szeroki wybór niezawodnych maszyn Highlead, które istnieją i cieszą się dużą popularnością wśród Klientów od początku lat 90. Urządzenia tej marki charakteryzują się niezwykle szerokimi możliwościami oraz wielofunkcyjnością. Są one niezbędne w każdym zakładzie krawieckim czy pracowni, szczególnie w przypadku wykorzystywania twardych, ciężkich do szycia materiałów.

Maszyny Highlead, dzięki swojemu profesjonalnemu wyposażeniu, poradzą sobie doskonale nawet z najtwardszymi czy najbardziej śliskimi tkaninami. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją konkretnych modeli, aby dowiedzieć się, do jakiego miejsca, a także do jakich materiałów sprawdzą się one najlepiej. Co więcej, niektóre modele przeznaczone do lekkich lub średnich materiałów występują również w klasie przystosowanej do pracy z materiałami ciężkimi.

Szeroki wybór specjalistycznych maszyn Highlead

W naszym asortymencie posiadamy duży wybór specjalistycznych maszyn Highlead, dzięki czemu każda krawcowa czy przemysłowy zakład odzieżowy znajdą wśród nich modele spełniające indywidualne potrzeby. Oferujemy overlocki Highlead do obrzucania materiałów lekkich i średnich, a także:

  • specjalistyczne stebnówki 1- i 2-igłowe do materiałów z pullerem,
  • wysokowydajne renderki,
  • podszywarki,
  • ścieniarki do skór,
  • maszyny ciężkie i ekstra ciężkie.

Co więcej, wiele modeli specjalistycznych maszyn Highlead wyposażonych jest w funkcjonalne narzędzia. Podszywarki zaopatrzone są w takie akcesoria, jak podnośnik kolanowy czy stojak na nici. Ścieniarki brzegowe mają wbudowaną automatyczną przystawkę do samooczyszczania oraz ostrzenia noża, co jest niezwykle wygodną funkcją, która oszczędza czas. Nowoczesne stebnówki natomiast posiadają obcinacz i odrzutnik nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, ryglowanie oraz wiele innych praktycznych funkcji.

Więcej

Maszyny Highlead