Promocje

Nożyczki Premax

Premax to marka o niezwykle długiej tradycji, pochodząca z miejscowości Premana, która leży na północy Włoch w Lombardii. To w tym miasteczku odbywa się cały proces technologiczny podczas wytwarzania artykułów stalowych, takich jak nożyczki Premax. Wyrób narzędzi tego typu stał się tam miejscową specjalnością i tradycją, która si...

Nożyczki Premax

Premax to marka o niezwykle długiej tradycji, pochodząca z miejscowości Premana, która leży na północy Włoch w Lombardii. To w tym miasteczku odbywa się cały proces technologiczny podczas wytwarzania artykułów stalowych, takich jak nożyczki Premax. Wyrób narzędzi tego typu stał się tam miejscową specjalnością i tradycją, która sięga ponad 300 lat wstecz. Od lat rdzenni mieszkańcy Premany wyrabiali narzędzia niezbędne do życia codziennego, strzyżenia owiec i wielu innych prac.

Do produkcji nożyc Premax wykorzystywane są wyłącznie surowce najwyższej jakości, z których powstają trwałe, ostre wyroby. Mocna, wysokogatunkowa stal jest odpowiednio konserwowana, całkowicie odporna na rdzę oraz przystosowana do sterylizacji i czyszczenia nawet w zmywarkach. Dzięki temu oferowane nożyczki krawieckie są niezwykle funkcjonalne, uniwersalne oraz wyjątkowo wygodne podczas codziennego użytkowania.

Dostępne rodzaje nożyczek Premax

W naszej hurtowni zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest właściwy dobór nożyc krawieckich, dlatego – wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów – zapewniamy szeroki wybór modeli nożyczek Premax. Co więcej, w naszej ofercie dostępne są także nożyczki dla leworęcznych. Oprócz standardowych nożyczek krojczych i nożyc uniwersalnych posiadamy także modele:

  • do haftu,
  • metryczne,
  • do skóry,
  • z zygzakiem,
  • „zawsze ostre” z mikroząbkami,
  • z ostrzem powlekanym tytanem,
  • oraz wiele więcej!

Asortyment uzupełniamy pięknie zdobionymi modelami, obcinaczkami do nitek, a także wygodnymi ostrzałkami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nożyczek Premax, a jeśli nie są Państwo pewni, który rodzaj sprawdzi się najlepiej – zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością podpowiemy optymalne rozwiązania.

Więcej

Nożyczki Premax